Poufność i Bezpieczeństwo Transakcji

1. Firma GLOBEX jest wyłącznym właścicielem informacji zgromadzonych na tej stronie. Nie będzie sprzedawać, udostępniać ani wydzierżawiać tych informacji innym stronom w sposób niezgodny z zasadami podanymi w niniejszym oświadczeniu.

 

2. W przypadku wyrażenia chęci subskrybcji użytkownik zostanie poproszony o podanie adresu e-mail. Firma GLOBEX będzie używać tego adresu wyłącznie w celu wysyłania informacji o zmianach bądź nowościach na stronie sklepu. Użytkownik ma możliwość w każdej chwili anulować subskrypcję.

 

3. Pliki cookies to małe pliki tekstowe, które serwis internetowy umieszcza na dysku użytkownika lub w jego przeglądarce. Pozwalają one na analizę wykorzystania serwisu, rozpoznawanie powracających użytkowników, tworzenie statystyk i liczników odwiedzin oraz rozszerzanie możliwości funkcjonalnych serwisu. Nie są one wykorzystywane do gromadzenia danych osobowych o użytkownikach. Pomagają zbierać ogólne, statystyczne informacje o sposobie korzystania z serwisu przez użytkowników.

 

4. Firma GLOBEX zastrzega sobie prawo do zmiany polityki prywatności, jednak niezmienny poztaje zawsze punkt 1-szy niniejszego regulaminu.

 

5. Nasze strony mogą zawierać łącza do innych serwisów internetowych. GLOBEX nie ponosi odpowiedzialności za zasady zachowania poufności obowiązujące na innych stronach.

 

6. Występujące na stronach sklepu internetowego GLOBEX zdjęcia produktów, zastrzeżone nazwy własne i znaki towarowe są własnością ich prawnych właścicieli. Zostały użyte jedynie w celach informacyjnych.

Kontynuuj